tel./fax: 22 613 91 65 ps249@eduwarszawa.pl

Grafik pracy nauczycieli i specjalistów

Grafik pracy nauczycieli
OddziałNauczycielGodziny pracy w poszczególne dni tygodnia
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
fioletowyIwona Amenda8:00-11:008:00-11:0012:00-15:00
Dorota Jaskulska8:00-12:0011:00-16:0011:00-15:0012:00-16:008:00-12:00
Hanna Stopa12:00-16:008:00-12:00
zielonaMarta Piechowska8:00-12:007:00-12:0012:00-16:008:00-12:00
Monika Berbecka12:00-15:008:00-13:0012:00-16:008:00-12:0012:00-16:00
Dorota Puławska15:00-16:0013:00-16:00
żółtyMagdalena Jeżak8:00-12:0012:00-16:0012:00-16:007:00-12:008:00-12:00
Małgorzata Basta12:00-17:008:00-12:008:00-12:0012:00-16:0012:00-16:00
pomarańczowyBogumiła Piechna12:00-15:007:00-12:008:00-12:0012:00-15:007:00-12:00
Anna Łacheta-Dembińska8:00-12:0012:00-17:0012:00-16:008:00-12:0012:00-16:00
niebieskiEdyta Łapińska12:00-16:008:00-12:0012:00-16:008:00-12:0012:00-17:00
Małgorzata Kamińska8:00-12:0012:00-15:008:00-12:0012:00-17:008:00-12:00
różowyBeata Dziewięcka12:00-16:008:00-12:0012:00-17:008:00-12:0012:00-16:00
Elżbieta Jasińska7:00-12:0012:00-16:008:00-12:0012:00-16:008:00-12:00

Grafik pracy specjalistów
ZajęciaTerapeutaGodziny pracy w poszczególne dni tygodnia
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
logopediaIzabella Smolińska9:00-12:00
12:30-14:00
9:00-11:009:00-12:00
12:30-15:00
9:00-12:00
12:30-15:30
Hanna Stopa9:00-12:00
12:30-15:00
9:00-13:309:00-12:00
12:30-14:00
muzykoterapiaEwa Rybarczyk9:00-13:009:00-13:0012:30-15:30
gimnastyka korekcyjnaMarta Piechowska9:00-12:009:00-12:00
integracja sensoryczna (SI)Anna Chudzik9:00-12:00
12:30-14:30
9:00-12:00
12:30-14:30
9:00-12:00
12:30-14:30
Iwona Amenda8:00-8:30
9:00-12:00
12:30-15:30
11:00-12:00
11:00-12:008:00-8:30
9:00-12:00
9:00-12:00
fizjoterapiaAnna Wodecka9:00-12:00
9:00-12:009:00-12:00
9:00-12:00
terapia psychologicznaUrszula Turek9:00-12:00
12:30-15:00
9:00-12:00
12:30-14:00
9:00-12:00
12:30-15:00
9:00-12:00
12:30-14:00
9:00-12:00

Grafik dostępności nauczycieli i specjalistów
OddziałNazwisko i imięTermin dostępności
fioletowyAmenda Iwonaponiedziałek 15:45-16:45
Jaskulska Dorotaponiedziałki 12:00-13:00
Stopa Hannapiątki 8:00-9:00
zielonyBerbecka Monikaśrody 16:00-17:00
Piechowska Martaczwartki 8:00-9:00
żółtyBasta Małgorzataczwartki 16:00-17:00
Jeżak Magdalenapiątki 7:00-8:00
pomarańczowyŁacheta-Dembińska Annaczwartki 7:00-8:00
Piechna Bogumiłaczwartki 15:00-16:00
niebieskiKamińska Małgorzatawtorki 11:00-12:00
Łapińska Edytaśrody 11:00-12:00
różowyDziewięcka Beatawtorki 13:00-14:00
Jasińska Elżbietapiątki 7:00-8:00
specjaliściChudzik Anna środy 8:00-9:00
Rybarczyk Ewaczwartki 15:30-16:30
Smolińska Izabellawtorki 8:00-9:00
Turek Urszulaponiedziałki 15:00-16:00
Wodecka Annaponiedziałki 8:00-9:00