Z początkiem roku wracamy do naszego cyklu AKTYWNY RODZIC, w którym znajdziecie Państwo różnorodne propozycje zabaw i aktywności, które możecie wykorzystać z waszymi dziećmi. Nasze propozycje będą pojawiać się dwa razy w miesiącu. Zachęcamy do przesyłania zdjęć z waszego czasu razem na adres mailowy naszego przedszkola.

Zaczynamy od wspólnej wizyty w kuchni, do której zaprasza nas Pani Monika z grupy pomarańczowej!

Nadeszła jesień, a wraz z nią zmiana pogody. Kiedy jest słonecznie i kolorowo, chętnie korzystamy z uroków plenerowych. Natomiast, gdy pada deszcz i jest plucha, zdecydowanie częściej przebywamy w zaciszu domowym. Można ten czas spędzić w fajny i pożyteczny sposób – wspólnie z dzieckiem upiec pyszne ciasto bananowe! Składników jest niewiele i miksera nie potrzeba. Wystarczą dobre chęci, a nagroda będzie smakowita😊 Zapraszamy do pobrania przepisu!

Ciasto bananowe