tel./fax: 22 613 91 65 ps249@eduwarszawa.pl

Zapraszamy do skorzystania z telefonu zaufania dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami prowadzonym przez Stowarzyszenie Muldita:

„Telefon Zaufania Mudita stworzyłyśmy dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami, które zgłaszały się do nas każdego dnia z powodu przytłoczenia, poczucia bezradności, samotności i przybicia. Ich życie na co dzień wygląda jak pandemiczny lockdown – opieka 24h/dobę nad chorym dzieckiem, ograniczone kontakty z ludźmi, brak możliwości wyjścia z domu nawet na chwilę, często nieunikniona rezygnacja z pracy.  Aktualnie wsparciem obejmujemy nie tylko Mamy. Zgłaszają się do nas rodzice dorosłych już dzieci, ojcowie, a także siostry czy dzieci opiekujące się swoimi bliskimi z niepełnosprawnością. Każdemu staramy się udzielić wsparcia na miarę naszych możliwości.”

tel: 123-786-798

            https://www.facebook.com/stowarzyszeniemudita/?ref=page_internal