DRODZY RODZICE!

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia 2021 r. ( piątek) zachęcamy przedszkolaków i kochanych naszych rodziców do wzięcia udziału w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. Zaświeć się na niebiesko.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu płaskiej pracy plastycznej na kartce A4, wykorzystując do wyboru farby, kredki, mazaki. Bardzo ważna informacja, aby prace uwzględniały wytyczne, ponieważ prace będą LAMINOWANE
i zaprezentowane na ogrodzeniu przedszkolnym
.

Celem konkursu jest odczuwanie empatii i zrozumienie inności, problemów dziecka dotkniętego autyzmem, kształtowanie twórczego myślenia i umiejętności wyrażania emocji, propagowanie idei integracji.

Termin składania prac plastycznych: do 30 marca 2021 r.

Podpisane prace należy złożyć do swojej grupy.

Zwycięzców konkursu wybierze komisja w składzie: p. dyrektor Dorota Puławska, p. wicedyrektor Beata Dziewięcka, p. Małgorzata Kamińska.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2021 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola.

Organizator konkursu: Małgorzata Kamińska

Przekazane prace stają się własnością Organizatora.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,

na uczestników czekają atrakcyjne nagrody i dyplomy