tel./fax: 22 613 91 65 p249@edu.um.warszawa.pl

Drodzy Rodzice,

W związku z ogłoszeniem na terenie naszego kraju stanu epidemii musimy pozostać w domu. Od 14 marca 2020 r. we wszystkich placówkach oświatowych zostały zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w dniach od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. mają obowiązywać nowe przepisy,  wprowadzające nauczanie na odległość. Jako nauczyciele przedszkola podjęliśmy już działania w kierunku zmierzenia się z tym nowym i wcale niełatwym zarówno dla nas jak i dla Państwa wyzwaniem. Jak zapewne zauważyliście od początku tej trudnej sytuacji staramy się Was wspierać, zamieszczając na stronie naszego przedszkola propozycje zabaw, ćwiczeń oraz innych działań i aktywności, z których możecie skorzystać pozostając z dziećmi w domu. Naszą pracę będziemy kontynuować, a w celu ułatwienia kontaktu z nami przekazujemy do dyspozycji adresy e-mail, z których będziecie mogli Państwo skorzystać, gdy pojawi się taka potrzeba. Chętnie udzielimy dodatkowych wskazówek, konsultacji lub w miarę możliwości innej formy wsparcia. Adres e-mail do każdego nauczyciela znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.przedszkole249.pl w zakładce Nasi specjaliści przy imieniu i nazwisku każdej z nas. Zachęcamy wszystkich do współpracy i dzielenia się efektami wspólnej pracy.                      

Dyrektor i Nauczycielki Przedszkola Specjalnego Nr 249