tel./fax: 22 613 91 65 p249@edu.um.warszawa.pl

1 czerwca obchodzili┼Ťmy w Naszym przedszkolu Dzie┼ä Dziecka. Pogoda tego dnia dopisa┼éa, w zwi─ůzku z czym, wszystkie przedszkolaki zaraz po ┼Ťniadaniu wysz┼éy do naszego ogr├│dka.

Wszędzie było widać kolorowe balony, serpentyny oraz bibułkowe kwiaty.

Zabawa zacz─Ö┼éa si─Ö przy piosence powitalnej ÔÇ×Chod┼║cie do ko┼éaÔÇŁ.

Zaraz po niej dzieci ustawi┼éy si─Ö w poci─ůg i w rytm muzyki zacz─Ö┼éy swoj─ů podr├│┼╝ do poszczeg├│lnych ÔÇ×stacjiÔÇŁ, gdzie czeka┼éy na nich r├│┼╝ne zadania. By┼éo kolorowo i zabawnie.

Nale┼╝a┼éo pomalowa─ç sylwet─Ö wagonu w kolorze w┼éasnej grupy a tak┼╝e wykona─ç barwnego motyla z wykorzystaniem foliowych koszulek i krepiny. Dzieci mia┼éy r├│wnie┼╝ za zadanie wy┼éawia─ç kolorowe przedmioty z wody u┼╝ywaj─ůc w┼éasnych r─ůk b─ůd┼║ sitek i ┼éy┼╝ek cedzakowych r├│┼╝nych wielko┼Ťci. By┼éy rzuty do kosza pi┼ék─ů do koszyk├│wki, zbieranie kolorowych zwierz─ůtek ukrytych w trawie a tak┼╝e losowanie przedmiot├│w i dopasowywanie ich do symboli PCS. Znalaz┼éy si─Ö te┼╝ ÔÇ×stacjeÔÇŁ z bod┼║cami sensorycznymi ÔÇô tace z owocami zalane galaretk─ů a tak┼╝e pude┼éko wype┼énione przedmiotami o r├│┼╝nej fakturze.

Kiedy wszystkie zadania zosta┼éy wykonane, dzieci zebra┼éy si─Ö na trawniku, gdzie mia┼éy okazj─Ö podzieli─ç si─Ö na dwa zespo┼éy z przedstawicielami poszczeg├│lnych grup i nast─ůpi┼éo przeci─ůganie ÔÇ×fasolkiÔÇŁ. Pozosta┼ée przedszkolaki mocno im kibicowa┼éy i przy licznych okrzykach i oklaskach rywalizacja zako┼äczy┼éa si─Ö remisem 1:1.

Na zako┼äczenie naszej fantastycznej zabawy urz─ůdzili┼Ťmy sobie ta┼äce integracyjne z chust─ů animacyjn─ů.

Po wspaniałej zabawie dzieci wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nich drobny prezent.

Dzi─Ökujemy przedszkolakom za zaanga┼╝owanie i dobry humor w trakcie imprezy!!! ­čÄł­čśŐ